KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
November 12, 2015 by Šaltinis: Autodesk

Nuo 2015 metų kompanijos „Autodesk“ paslauga A360 papildyta dar galingesnėm realių vaizdų atvaizdavimo galimybėm, tarp kurių yra ir stereo panoramos funkcija. Tiems, kurie naudoja erdvinių panoramų vaizdus klientų prezentacijoms arba savo interjero erdvėms vizualizuoti, ši funkcija suteikė galimybę padaryti atvaizdavimą (renderį), kuris bus naudojamas virtualioje realybėje.

Š.m. spalio pabaigoje buvo išleista nauja patobulinta funkcijos „Stereo Panorama“ versija, atnaujinta pagal klientų atsiliepimus.

Štai ką galėsite pamatyti naudodami naująją „Stereo Panorama“ funkciją:

  • akinių „Oculus Rift“ palaikymas. Dabar turite galimybę peržiūrėti jūsų stereo panoramos atvaizdavimus ne tik naudojant virtualios realybės (VR) akinius „Google Cardboard“ VR akinius, bet ir VR „Oculus Rift“ 3D akinius.
  • Skirtingų rezoliucijų atvaizdavimas, atliekamas atsižvelgiant į jūsų įrenginio ekrano rezoliuciją.
  • Galimas nemokamas realaus vaizdo kūrimas, jei pasirenkamas peržiūrai tinkamas žemos rezoliucijos standartinės kokybės vaizdavimas. Norint gauti galutinį aukštos rezoliucijos atvaizdavimą, teks susimokėti Cloud kreditais.
  • 360 laipsnių peržiūra yra prieinama „My Rendering“ galerijoje.
  • Viso ekrano vaizdus galima peržiūrėti naršyklėje (browser).
  • Savo atvaizdavimus galima atsisiųsti kaip zip failą, kuriame yra kairysis ir dešinysis vaizdai, html failas ir instrukcijos.
  • Matykite laipsniškai atsinaujinantį vaizdą renderinimo proceso metu.
  • Galimybė sukurtus vaizdus peržiūrėti offline režime.

Norint paprastą panoraminį vaizdą pavaizduoti kaip stereo panoraminį naudokite Render As -> Stereo Panorama funkciją.

Siūlome išbandyti patiems, kaip veikia realių vaizdų kūrimo procesai naudojant paslaugą „Autodesk 360“. Patarimai, kaip kurti stereo vaizdus, pateikiami čia >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X