KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Remiantis neįtikėtina ankstesnių „Autodesk atsakymų diena“ renginių sėkme, kompanija „Autodesk“ ir vėl skelbia šio tipo renginį. Šį kartą jis ypatingas tuo, kad vyks dvejomis kalbomis – anglų ir vokiečių!

Angliškai bus pateikiami atsakymai į užklausas apie AutoCAD, „Fusion 360“ ir Inventor programų galimybes, o vokiškai bus konsultuojami „AutoCAD“ ir „Inventor“ naudotojai. Visi, kurie turi klausimų, susijusių su minėtų programų naudojimu, kviečiami spalio 27 d. prisijungti internetu ir pateikti savo klausimus „Autodesk“ specialistams.

Prisijunkite prie „Autodesk“ bendruomenės ir bendraukite, užduokite klausimus, kurie jums aktualūs. Renginio metu su jumis realiuoju laiku bendraus šie ekspertai:

   • Programinės įrangos kūrėjai
   • Klausimų/atsakymų analitikai
   • Techninio palaikymo specialistai
   • Klientų aptarnavimo specialistai
   • „AutoCAD“, „Fusion 360“ ir „Inventor“ bendruomenių vadovai

Tai paprastas ir nemokamas jūsų šansas sužinoti šį tą naujo! Klausimų skaičius neribojamas. Konsultacijos teikiamos viso pasaulio projektuotojams.

Sesija ANGLŲ kalba sesija vyks pusę paros, nuo spalio 27 d. 16:00 iki spalio 28 d. 4:00 ryto Lietuvos laiku. Sesija VOKIEČIŲ kalba vyks spalio 27 d. 11:00-18:00 Lietuvos laiku.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite svetainėje Autodesk Answer Days Series Forum Site. Be to, daugiau informacijos apie renginį galite teirautis Twitter paskyroje @Autodeskhelp.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X