KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Naudingas pasiūlymas norintiems tobulėti!

Š.m. vasario – kovo mėnesiais kompanijos UAB „AGACAD“ licencijuotas kompanijos „Autodesk“ mokymo centras (Autodesk Authorized Training Center) suteikia puikią galimybę visiems pradedantiesiems Autodesk Revit Architecture programos naudotojams pagilinti programos naudojimo žinias už ypač gerą kainą.

Taikoma akcija - „Revit Architecture“ mokymai 2 už 1 kainą

Akcijos esmė – jei į mokymus registruojasi iš karto 2 žmonės, jiems kursai kainuoja 1 asmens kursų kainą.* Tad pasikvieskite savo draugą, kolegą ar bendramokslį pasitobulinti, ir kiekvienam iš jūsų „Revit Architecture“ baziniai mokymo kursai kainuos dvigubai mažiau.

*Su sąlyga, kad susirinks 6 žmonių grupė.

Mokymo kursai – tai galimybė sutaupyti laiko mokymuisi ir įgyti žinių iš sertifikuotų „Revit“ ekspertų, turinčių tarptautinę kvalifikaciją. Kursų dėstytojai jus ne tik išmokys pagrindinių programos naudojimo įgūdžių, bet ir suteiks vertingų patarimų, kaip tam tikras projekto ruošimo užduotis atlikti žymiai greičiau. Be to, baigusiems mokymo kursus išduodamas tarptautinis Autodesk Training Center sertifikatas, galiojantis visame pasaulyje.

Primename, kad akcija vyksta 2016 m. vasario - kovo mėnesiais.

Susidomėjusius prašome kreiptis tel. (8 5) 2398111 arba el. paštu info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X