KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 17, 2020 by AGA CAD, UAB

Medinių karkasinių, skydinių ir rąstinių namų projektavimo programinę įrangą kurianti Vokietijos kompanija „SEMA GmbH“, pristatydama naujausią savo produkto versiją, išskiria mažiausiai 13 punktų. Keli iš jų itin reikšmingi, tad pristatome išsamiau.

Veidrodinis kopijavimas

  • Naujausioje „SEMA“ versijoje galima veidrodiškai kopijuoti daugybę medinio pastato projekto elementų: sienas, santvaras, konstrukcinę plokštumą, perdangą, reljefą, 3D medienos komponentus, pjūvius ir matmenis. Veidrodinis minėtų komponentų kopijavimas galimas 2D ir 3D vaizduose.
    Patogu tai, kad veidrodiškai kopijuojant sienas, santvaras, perdangą ir konstrukcinę plokštumą, veidrodiškai kopijuojasi CAD objektai ir matmenys.

Pakrovimo valdyklė (angl. Loading Manager)

  • „SEMA 20-2“ versijoje sukurtas naujas programos įrankis - įkrovimo valdyklė. Šis naujas įrankis leidžia patogiai ir lanksčiai suplanuoti visų namo komponentų pakrovimą į transportą: generuoti transportavimo schemas ir duomenis automatiškai atspausdinti ant lapo.

    Į parametrizuotus transporto konteinerius galima įkrauti visus sumodeliuotus medinio namo gamybos elementus, kuriuos reikės nugabenti į statybos aikštelę: sienų, stogo ir perdangos skydus, santvaras, 3D komponentus, sijas. Jei sienose yra įstatyti langai ir durys, naujausia programinės įrangos „SEMA“ versija tai įvertina pakrovimo plane.

    Kraunant sienos, perdangos ar stogo skydą įvertinami skydų pakavimo, transportavimo komponentai. Tai reiškia, kad statant sieną prie sienos įvedami papildomi medienos tašai kaip apsauga transportuojant. Pavyzdžiui, jei siena yra su langu ir apskardinimu visu lango perimetru, tokiu atveju įvedami papildomi medienos tašai, kurie matosi pakrovimo plane. T. y., naujausia programinės įrangos „SEMA“ versija įvertina papildomą transportavimo medžiagos kiekį.


Kaip minėta, „SEMA 2020-2“ naujovių yra ir daugiau. Su visomis jomis susipažinti galite čia: https://www.sema-soft.de/en/software/version-20-2/, o išsamius aprašymus rasite naujovių brošiūrose:

Medinių NAMŲ projektuotojams aktualios „SEMA 2020-2“ naujovės (EN)
Medinių LAIPTŲ projektuotojams aktualios „SEMA 2020-2“ naujovės (EN)


Jei turite klausimų dėl „SEMA“ programinės įrangos, pageidaujate jos prezentacijos ar mokymų, prašome susisiekti su mumis.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X