KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 02, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Straipsnio autorius: Jonas Gražys, „AutoCAD“ ir „Civil 3D“ profesionalas

Kiekvienas specialistas, norėdamas išlikti profesionaliu, turi sekti jo sričiai aktualias naujienas. Būdamas aktyviu „Autodesk Civil 3D“ naudotoju ir šios programinės įrangos mokymo lektoriumi, pats seku daug naujienų šaltinių, bet geriausiais galiu išskirti šį trejetuką:

  • 1 - https://blogs.autodesk.com/infrastructure-reimagined/. Tai oficialus kompanijos „Autodesk“ tinklaraštis apie infrastruktūrą ir „Autodesk“ programų galimybes, naujoves infrastruktūroje. Manau, kad čia geriausia sekti informaciją apie „Autodesk“ produktų (tokių kaip „Civil 3D“, „Infraworks“ programų) naujienas, atnaujinimus ir apskritai galimybes.
  • 2 - https://www.aec-connection.com/. Tai brolių Bartelų rašomas tinklaraštis, dedikuotas „Civil 3D“ naudotojams. Man patinka, kad jis yra nuolatos pildomas ir jame galima rasti įvairiausios informacijos ir - labai dažnai - daug praktinių patarimų. Tai subalansuotas blog‘as, kuriame galima rasti visko po truputį: ir naujovių, ir praktinių straipsnių, ir šiaip bendrų patarimų. Jeffas Bartelis turi ir savo YouTube kanalą, kuris taip pat vertas dėmesio: https://www.youtube.com/channel/UCzOPNqblNrug1rnlBAU06xg.
  • 3 - https://www.autodesk.com/redshift/. Tai pagrindinis naujienų šaltinis, kurį aš nuolat seku ir skaitau. Šis informacijos kanalas įdomus tuo, kad yra labiau orientuotas į netolimą ateitį. Jis susietas ne tik su infrastruktūra ir „Civil 3D“, bet labiau apima 4-ąją pramonės revoliuciją.

Jonas Gražys - Civil 3D mokymų lektorius | AGACADToks būtų mano dažniausiai skaitomų naujienų kanalų trejetukas. O ką skaitote jūs?


Straipsnio autorius Jonas Gražys - „Civil 3D“ programinės įrangos mokymų lektorius, ilgametę praktinio darbo patirtį sukaupęs civilinės inžinerijos specialistas, padedantis kelių, lauko inžinerinių tinklų projektuotojams dirbti su „Civil 3D“ efektyviau, lengviau ir greičiau.


Civil 3D tips & tricks seminaras patarimai ir triukaiTuos, kuriems aktualu ne tik naujienų apie „Civil 3D“ skaitymas, bet ir šios programinės įrangos naudojimo praktinių įgūdžių tobulinimas, AGACAD mokymo centras kviečia į artimiausius „Civil 3D“ mokymus.

„Civil 3D“ mokymai pradedantiesiems ir pažengusiems

Kviečiame į „Civil 3D“ mokymus tiek pradedančiuosius, tiek pažengusius specialistus. Pradedantiesiems specialistams lektorius suteiks pagrindus dirbant programine įranga, o pažengusiems specialistams suteiks neįkainojamą patirtį kaip darbo rutinoje įdarbinti „Dynamo“ ir „Subbasembly Composer“ programines įrangas.

Programa

Lektorius

Mokymų
data

Mokymų
trukmė

Kaina, €

„Civil 3D" patarimai ir gudrybės >>

Jonas Gražys

2020.06.11
14.00-16.30 val.

2,5 val.

45

„Civil 3D“ mokymo kursai pradedantiesiems >>

Jonas Gražys

2020.06.18
13.00-16.15 val.

16 ak. val.

450

„Civil 3D“ mokymo kursai pažengusiems >>

Jonas Gražys

2020.06.30
13.00-16.15 val.

16 ak. val.

550

Reikia daugiau informacijos dėl „Autodesk Civil 3D“ ar kitos BIM / CAD /CAM programinės įrangos galimybių? Domina programų mokymo kursai? Kreipkitės į mus dėl bet kokių jums iškilusių klausimų – susisiekite tel. 8 5 2398111 arba el. paštu info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X