KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Civil 3D®

„Autodesk® Civil 3D®“ – plačias galimybes turinti, lanksčiai pritaikoma programinė įranga, skirta aplinkos ir civilinės inžinerijos objektams projektuoti. „Civil 3D“ komplekte yra „AutoCAD“, „Autodesk Survey“, „Autodesk Vault“ ir „Autodesk Map 3D“ programos.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

Autodesk®Civil 3D sukurtas siekiant padidinti darbo našumą, taupyti laiką ir sumažinti kaštus.

Programoje įdiegtas dinamiškas inžinerinio projektavimo modelis nuolat palaiko duomenų sąryšį tarp objektų, tad ką nors pakeitus automatiškai atnaujinami visi susiję duomenys. Todėl galima daug tiksliau ir greičiau paruošti miesto ir gyvenviečių teritorijų bendruosius, žemės sklypų detaliuosius ir geodezinius planus; topografines nuotraukas; gatvių, kelių, automobilių stovėjimo aikštelių, vandentiekio, nuotekų, elektros ryšių ir kitų inžinerinių tinklų projektus.

Visi projektavimo komandos nariai dirba pagal tą patį nuolat atnaujinamą modelį, taigi darbas sinchroniškai atliekamas visose – topografinių matavimų, projektavimo, braižymo, duomenų aprašymo bei analizės ir trimačio vizualizavimo – projektavimo stadijose.

„Civil 3D“ komplekte yra programos AutoCAD, „Autodesk Survey“, Autodesk Vault ir Autodesk Map 3D.

Be to, yra papildomi išoriniai programos „Civil“ moduliai „Hydraflow“, paleidžiami iš „Civil'o“ aplinkos. Juos sudaro:

Hydraflow Storm Sewers Extension – priedas, skirtas lietaus kanalizacijai projektuoti ir analizuoti;

Hydraflow Hydrographs Extension – įrankis vandenskyros analizei ir vandens surinkimo baseinų skaičiavimams atlikti;

Hydraflow Express Extension – priedas, skirtas pagrindiniams hidrologijos uždaviniams spręsti.

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL VERTA NAUDOTIS „Civil 3D"

1. DWG suderinamumas
Pereiti prie 3D modeliavimo išties paprasta, nes yra galimybė atsidaryti DWG failus ir dirbti toliau.

2. Dinaminis 3D inžinerinis modelis
Kiekvienas objektas turi abipusiai priklausomą dinaminį ryšį su kitais projekto objektais. Kurti paviršius galima iš įvairiausių 3D duomenų (taškų, linijų, blokų ir kt.). Pakeitus duomenis, paviršius ir visi jo pagrindu sukurti vaizdai atnaujinami automatiškai.

3. Automatiškai kuriami baziniai žemėlapiai
Dėl „Autodesk Survey“ programos „Civil 3D“ turi visus reikiamus įrankius lauko žurnalų informacijai automatiškai perkelti į brėžinį.

4. Taškų kūrimas ir valdymas
Paprasti ir funkcionalūs įrankiai leidžia sudaryti taškų informaciją iš įvairių duomenų šaltinių. Programoje taškai yra pilnavertė modelio dalis, todėl juos galima naudoti ir projektavimo, ir analizės procesuose.

5. Topografijai pritaikytos komandos, žemės sklypai
Įdiegti įrankiai visoms topografijos užduotims atlikti: duomenims įkelti, paviršiams modeliuoti ir pan. Sklypai kuriami konvertuotomis „AutoCAD“ polilinijomis arba patogiais dinaminiais įrankiais. Topografiniame plane koreguojant sklypą, atitinkamai kinta ir šalia esantieji.

6. Unikalios kelių ir koridorių modeliavimo galimybės
Su šia programa galima atlikti visus įvairiausių tipų kelių projektavimo procesus: pradedant duomenų įkėlimu ir baigiant išbaigtais planais, žemės darbų tūrių bei medžiagų kiekių skaičiavimais. Keliai ir koridoriai modeliuojami elementais, atspindinčiais realias projekto sudedamąsias dalis (eismo juostas, šaligatvius, atitvaras ir pan.).

7. Inžinerinių tinklų projektavimas
Projektuojant inžinerinius tinklus ir komunikacijas tereikia nurodyti trasą, kuria jos bus tiesiamos. Tuomet programa automatiškai nubraižo tinklus; nustato vamzdžių susikirtimo taškus ir šulinių vietas sistemoje.

8. Žemėlapių kūrimas ir geografinė informacinė sistema (GIS)
Programoje įdiegtos funkcijos: topologijų kūrimas ir analizė, užklausos išoriniams GIS duomenims, koordinačių sistemų transformavimas bei daugelis kitų. Pagal objektų duomenis ir savybes juos galima atvaizduoti skirtingomis spalvomis ir simboliais, tad žemėlapiai išties informatyvūs.

9. Grafinis trasų, išilginių profilių ir profiliuojamųjų paviršių kūrimas
Trasos projektuojamos iš tiesių atkarpų, paprastųjų ar pereinamųjų kreivių. Profiliai suvokiami kaip tarpusavyje susieti objektai, todėl redaguojant horizontalią trasą, automatiškai atnaujinamas ir profilis.

10. Automatiškai sudaromi brėžiniai, etiketės ir specifikacijų lentelės
Visi duomenys ir vaizdai kuriami iš to paties erdvinio modelio bei su juo turi nuolatinį dinaminį ryšį. Etiketės gali būti skirtingo stiliaus, kad būtų paprasčiau rasti reikiamą informaciją.

DARBO NAŠUMĄ DIDINANČIOS „Civil 3D" SAVYBĖS

1. Naudodami vieną programą, puikiai pritaikytą įvairiems aplinkos ir civilinės inžinerijos bei topografijos projektams atlikti, sumažinsite programinės įrangos įsigijimo, diegimo ir palaikymo kaštus. Lanksti programa projektavimo procesus gerokai paspartina.

2. Pereiti prie „Civil 3D“ visai nesudėtinga, nes dirbama įprastoje „AutoCAD“ aplinkoje. Nereikia gaišti laiko įsisavinant naują programą, darbo produktyvumą belieka pakelti specializuotais įrankiais bei funkcijomis.

3. Ši programinė įranga tarp objektų sukuria dinaminius ryšius, todėl bet kokių pokyčių įtaka juose atspindima automatiškai.

4. Programa pagreitina tarpusavyje susijusius topografijos, modeliavimo ir braižymo procesus. Patogi vartotojo sąsaja, tiesioginis ryšys tarp objektų bei automatiškai sudaromi brėžiniai, ataskaitos ir analizės padeda dirbti daug produktyviau.

5. Nepaisant projektų sudėtingumo, visi objektai ir stiliai valdomi itin paprastai.

6. Komplekte esanti „Autodesk Vault“ programa suteikia galimybę naudoti projekto medžiagą ir sklandžiai dirbti keliems vartotojams. Ypač patogu, kad programa neleidžia keliems vartotojams redaguoti to paties failo vienu metu, tad išvengiama nesusipratimų.

7. Komplekto programa „Autodesk Survey“ žymiai padidina darbo našumą. Ji skirta elektroninių geodezinių prietaisų matavimų duomenims perkelti į kompiuterį, matematiškai juos apdoroti ir pritaikyti brėžinyje. Baziniai brėžiniai sukuriami automatiškai, tad galima dirbti sparčiau.

8. Dinaminiai ryšiai tarp brėžinių elementų automatiškai pritaiko likusias dalis pagal vienoje atliktus pokyčius. Pvz., padidinus objekto mastelį, visos lentelės automatiškai pritaikomos prie naujo brėžinio dydžio.

9. Programa automatiškai numato galimus neatitikimus pagal esamą projekto situaciją ir perspėja apie tai vartotoją, t.y. padeda išvengti klaidų.

10. Galima dirbti su DWG failais, kurti ir peržiūrėti DGN formato failus, importuoti ir eksportuoti „AutoCAD Land Desktop“ projektų duomenis. Be to, palaikoma LandXML duomenų bazė ir GIS duomenų formatas. Projektą galima publikuoti internete, pateikti peržiūrai DWF formatu.

„Civil 3D" naujovės

Ši versija turi patobulintą tiltų modeliavimą, slėginių vamzdynų modeliavimo atnaujinimus, stabilesnę jungtį su „BIM 360“ ir kitus patobulinimus, padidinančius civilinės ir aplinkos inžinerijos objektų projektuotojo darbo efektyvumą.

Išsamiau apie „Civil 3D 2021“ naujoves (LT)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X