KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk® Advance Steel

„Autodesk® Advance Steel" - AutoCAD platformoje dirbanti programa, skirta kurti plieninių konstrukcijų BIM modelį gamybai ir statybai.

Nuorodos:

Nemokama bandomoji versija (30 dienų)
Atnaujinimų ir pataisymų paketai (Updates & Service Packs)
Sistemos reikalavimai (System Requirements)

„Advance Steel“ funkcijos:

Plieninių konstrukcijų modeliavimas

Su programa „Advance Steel“ galima žymiai paspartinti plieninių konstrukcijų projektavimo procesus. Programoje gausu profilių, sukurtų pagal įvairių šalių standartus, kuriuos galima naudoti standartinėms konstrukcijoms projektuoti, bei yra galimybių kurti įvairius nestandartinio skerspjūvio konstrukcinius elementus.

Mazgams kurti naudojami parametrizuoti mazgų kūrimo dialogo langai su intuityviai suprantamais nustatymais, kurių programų bibliotekoje yra virš 300. Mazgų konfigūracijas galima išsaugoti bei panaudoti kitiems sujungimams. Mazgai programoje analizuojami, pateikiami pranešimai apie tai, ar gerai parinkti atstumai pagal projektavimo normas EC3, ar tilps veržliaraktis, ar sujungimas nesikerta su kitais sujungimais ir pan. Taip pat mazgo kūrimo dialogo lange atliekamas ir tipinių mazgų skaičiavimas pagal EC3: kolonos bazės, sijų prie kolonos, flanšinių jungčių, ryšių prijungimo ir kt. skaičiavimai.
Programoje įdiegti įvairių metalinių elementų – santvarų, laiptų ir jų aikštelių, kopėčių, - galingi, lankstūs, greiti bei patogūs modeliavimo įrankiai.
Papildomi lakštinių konstrukcijų modeliavimo įrankiai išsprendžia sudėtingų formų lakštinių konstrukcijų projektavimo ypatumus.

Plieninių konstrukcijų dokumentacijos kūrimas

Atlikus modelio kūrimo darbus, su programos „Advance Steel“ įrankiais galima greitai, patogiai ir kokybiškai paruošti projekto dokumentaciją: elementų išdėstymo išklotines, gamyklinius brėžinius bei kiekių lenteles. Brėžiniams ruošti – lapo formatams, žymėjimams ir matmenims dėti - programoje yra sukurti patogūs šablonai (atsižvelgiant į paskirtį ir šalį), tačiau jie gali būti modifikuojami, pritaikomi jūsų reikmėms. Kiekvienam elementui ar planui automatiškai sukuriamas atskiras dwg failas, kur pagal naudotojo nustatymus automatiškai atliekamas elementų žymėjimas ir matmenų dėjimas. Čia taip pat galima atlikti papildomų pjūvių, detalių kūrimą su naujais matmenimis, masteliais, žymėjimais ir pan. Vykdant pakeitimus, į lapus automatiškai įterpiami revizijos debesys, kas labai sumažina klaidų tikimybę.

Kad būtų pilnai išnaudota BIM modelio nauda, programa „Advance Steel“ suteikia galimybę eksportuoti duomenis į populiarių gamintojų metalinių konstrukcijų apdirbimo stakles. Suruošta dokumentacija arba teisingas, patvirtintas modelis eksportuojamas tiesiai į kompiuterizuotas gamyklų stakles elementų pjaustymui, skylių gręžimui ir pan.

Darbas komandoje ir „Advance Steel“ sąsajos su kitomis programomis

Programa pritaikyta darbui komandoje - keli projektuotojai gali dirbti prie to paties pastato modelio vienu metu, todėl daug lengviau išvengti klaidų bei organizuoti komandos darbą.
Programa „Advance Steel“ sukurta taip, kad užtikrintų darbą ir su kitomis programomis. Ji yra puikiai suderinama su reikalingiausiomis konstruktorių programomis – abipusiai mainai su konstrukcijų modeliavimo programa Autodesk Revit ir konstrukcijų skaičiavimų programa Robot Structural Analysis. Dirbantiems su projekto informacijos valdymo įrankiu „Navisworks“ bei vamzdynų modeliavimo programa AutoCAD Plant 3D taip pat nekils jokių sunkumų norint gauti informaciją iš programos „Advance Steel“. Be šių pagrindinių formatų, „Advance Steel“ modelį galima eksportuoti ir į daugiau formatų, tokių kaip IFC, Kiss, CIS/2 ir kt.

Išsamiau apie „Advance Steel“ naujoves (EN)

Čia pristatytos tik pagrindinės programos savybės.
Dėl išsamios informacijos ir prezentacijos prašome susisiekti su mumis.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X