KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Autodesk prenumerata (subscription)

„Autodesk“ prenumerata, angl. subscription (iki 2016.01.31 buvo naudojami terminai „programinės įrangos NUOMA“ arba „darbalaukio prenumerata“, Desktop subscription) - tai lanksčiausias ir taupus būdas turėti prieigą prie naujausios „Autodesk“ programinės įrangos versijos ir kitų paslaugų, reikalingų jūsų verslui. Mokėkite taip, kaip naudojate programinę įrangą – kas ketvirtį ar kasmet.

Daugiau informacijos apie „Autodesk“ prenumeratos pokyčius nuo 2016.02.01:
http://www.aga-cad.lt/naujienos/svarbios-naujienos-apie-autodesk-prenumerata

„Autodesk“ prenumerata suteikia teisę naudoti legalią naujausios programinės įrangos versiją neribotą laiką, bet su lanksčiu „mokėk už naudojimą“ požiūriu. Prenumeruoti programinę įrangą galima tam tikram laikotarpiui (3 mėnesiams, t.y. ketvirčiui arba 1, 2, 3 metams), kuris esant poreikiui gali būti pratęstas.

Prenumeruoti „Autodesk“ programas galima:

vienai darbo vietai (single-user access),

kelioms darbo vietoms iš karto (multi-user access).

„Autodesk“ prenumeratos privalumai

Visada naujausia programinė įranga

Išlikite konkurencingi dirbdami su naujausiomis „Autodesk“ technologijomis - gaukite naujausius programinės įrangos atnaujinimus, kai tik jie bus išleisti.

Lanksčios licencijos

Patogi prieiga prie naujausios ir 3 ankstesnių programinės įrangos versijų. Jas galite pasiekti bet kada iš bet kurio įrenginio ir geografinės vietos (namuose, biure ar kelionėje).

Kintamas licencijavimas,
prisitaikantis prie įmonės poreikių

Verslas auga, projektai plečiasi, o darbuotojai ateina ir išeina. Tvarkykite licencijas pagal konkrečius jūsų įmonės poreikius.


Geresnis bendradarbiavimas

Jūsų komanda lengvai pasieks bet kokius failus iš bet kur ir bet kuriuo metu.

Mokestis už naudojimą

Nesvarbu, jūsų projektai yra laikini ar tęstiniai, jūs galite lengviau planuoti ir valdyti savo įmonės išlaidas. Jokių ilgalaikių įsipareigojimų - mokėkite tik už prieigą prie programinės įrangos, kurios Jums reikia.

Galingos paslaugos debesyse

Dirbkite greičiau, net jei savo kompiuteryje neturite visos reikalingos programinės įrangos. Gaukite prieigą prie papildomų paslaugų debesyse, tokių kaip greitesnis atvaizdavimas, vizualizavimas ir analizė, bendradarbiavimo priemonės ir patikimas duomenų saugojimas.

► Daugiau informacijos apie „Autodesk“ prenumeratą rasite adresu:
http://www.autodesk.com/subscription

► Susiję nuorodos:

2016-aisiais keičiasi „Autodesk“ programinės įrangos įsigijimo būdai
Pokyčiai leidžia sumažinti klientų išlaidas programinei įrangai, nes mokama tik už tą laiką, kai programa iš tiesų naudojama.

Palaikymo planas
Klientams, kurie jau turi nuolatines PĮ licencijas su aktyvia „metine prenumerata“ (maintenance subscription), t.y. palaikymo planu, išliks visi metinės prenumeratos privalumai.


Norėdami išsamiau sužinoti apie „Autodesk“ prenumeratos privalumus,
kreipkitės į mus šiandien
el. paštu info@aga-cad.lt arba tel. (8 5) 23 98 111.


Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X