KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
January 31, 2020 by AGA CAD, UAB

Prieš 29 metus, 1991 vasario 1 dieną, buvo oficialiai įregistruota UAB „AGA CAD“. Tačiau jos priešistorė siekia net 1988-uosius, kai įmonės įkūrėjas dr. Gintaris Aksomitas atgabeno į Lietuvą pirmąją „AutoCAD“ licenciją ir pradėjo mūsų šalies architektus mokyti kompiuterinio braižymo pagrindų. Štai todėl „Autodesk“ autorizuotas „AGACAD“ Mokymo centras yra senesnis už pačią įmonę, seniausias Lietuvoje ir vienas seniausių visoje Europoje.

„AGACAD“ veikla nuo pat pradžios buvo paremta profesionalumu, inovatyvumu ir empatija. Įmonės specialistai nuolat ieškojo būdų, kaip palengvinti projektavimo darbus: iš šio noro atsirado ne tik programinės įrangos diegimo ir mokymų ja naudotis veikla, bet ir projektuotojų darbo našumą didinančių įrankių kūrimas (www.agacad.com). Ir štai jau 29 metus „AGACAD“ diegia pažangiausias - rytojaus - inovacijas statybų pramonei. Mes siekiame dalintis savo patirtimi ir dirbame vardan BIM industrijos sėkmės.

Džiaugiamės, kad mūsų paslaugomis pasitikinčių projektuotojų bendruomenė nuolat auga ir jau viršija 13,000. AČIŪ visiems klientams, kurių klausimai ir idėjos, kaip dar galima būtų pagerinti „AGACAD“ produktus, padeda mums tobulėti.

Trumpai apie progresą per pastaruosius įmonės veiklos metus:

   • 29+ metus trunkanti partnerystė su „Autodesk“ korporacija peraugo į aukštesnį lygį – „AGACAD“ tapo „Autodesk“ technologijų statybos pramonei partnere. „Technologijų statybai partneris“ (angl. AEC Industry Partner) – tokį statusą turi vos dvi dešimtys įmonių visame pasaulyje.
    Šis statusas garantuoja, kad „Autodesk“ atrinkta kompanija yra patikimų technologijų tiekėja, kurios sukurti produktai leidžia dirbti žymiai efektyviau, kokybiškiau ir mažesnėmis sąnaudomis. Šiuo metu oficialiai atrinkti ir „Autodesk“ partnerystės portale pristatomi du „AGACAD“ produktų rinkiniai – „Precast Concrete“ (nuo 2018 spalio) ir „Wood Framing“ (nuo 2020 sausio).
   • „Autodesk“ mokymo centre baigė mokymus jau daugiau nei 8000 pastatų projektavimo specialistų. Populiariausiais vis dar išlieka „Autodesk Revit“ mokymai, nors juos sparčiai vejasi „Navisworks“ ir „BIM 360“ kursai. Beje, nuo 2020-ųjų po ilgesnio laiko tarpo į mūsų mokymo centrą sugrįžta „Civil 3D“ mokymai - pradedantiesiems ir pažengusiems;
   • sukurtas plačiausias pasaulyje BIM sprendimų portfolio, padedantis „Autodesk Revit“ naudotojams dirbti efektyviau, pasipildė dar vienu nauju BIM sprendimu „Wall Reinforcement“, aktualiu gelžbetonio gaminių projektuotojams ir gamintojams;
   • AGACAD specialistų BIM kompetencija pripažįstama Lietuvoje ir pasauliniu mastu. Mūsų BIM ekspertai kviečiami skaityti paskaitas įvairiuose renginiuose užsienyje, o Lietuvoje 2019-aisiais jau 3 kartą įvyko „AGACAD“ organizuojama konferencija „BIMLINK“, sulaukusi net kelių šimtų klausytojų.

AČIŪ visiems klientams, webinarų ir konferencijų dalyviams, už pasitikėjimą! Be jūsų nebūtų prasmės stengtis judėti į priekį, tobulinti produktus ir gilinti žinias. Tad atsidėkodami, 29-ojo gimtadienio proga dovanojame 29% nuolaidą „AGACAD“ sukurtiems „Revit“ priedams. Pasiūlymas galioja visą vasario mėnesį, net 29 dienas!


---

Prisiminimui, nuo ko viskas prasidėjo > „AGACAD istorija ir evoliucija“ [LT] [EN]

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X