KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
June 04, 2018 by Šaltinis: AGA CAD

Būdama inovacijų ir darbo efektyvumo didinimo šalininke, BIM procesų diegimo ekspertė bendrovė „AGACAD“ pirmąją pastatų informacinio modeliavimo programinę įrangą „Autodesk Revit“ Lietuvos rinkai pristatė dar 2003-iais metais. Po to sekė daug metų nuoseklaus darbo, kol pavyko Lietuvos statybos sektoriaus įmones įtikinti, kad pastato informacinis modeliavimas, t. y. BIM yra pranašesnis už automatizuotą kompiuterinį projektavimą CAD programomis.

Jau nuo 2012 m. „AGACAD“ vadovas Donatas Aksomitas užsiima aktyvia visuomenine veikla, skirta skaitmeninės statybos diegimo iniciatyvai bei BIM progresui Lietuvoje skatinti, taip pat jis prisidėjo prie viešosios įstaigos „Skaitmeninės statybos“, besirūpinančios Lietuvos statybos sektoriaus skaitmeninimo procesu, įkūrimo.

Įmonė „AGACAD“ buvo pagrindinė dviejų pirmųjų konferencijų „Skaitmeninė statyba“ 2012 m. ir 2013 m. organizatorė bei rėmėja. Nuo 2014 m. pavasario, kai 13 Lietuvos statybos sektoriaus asociacijų pasirašė steigimo sutartį, konferencijos organizavimu rūpinasi VšĮ „Skaitmeninė statyba“. „AGACAD“ taip pat finansavo tarptautinių statybos klasifikatorių vertimą į lietuvių kalbą.

Prisideda prie BIM progreso

Bendrovė „AGACAD“ yra sukaupusi solidžios įvairiose šalyse įgytos patirties, tad šiandien gali tinkamai įvertinti visų projekto dalyvių poreikius ir lūkesčius. Bendrovės specialistai – kvalifikuoti inžinieriai, programuotojai, BIM procesų ekspertai – geriausią pasaulio patirtį, adaptuotą Lietuvai ir pritaikytą jos standartams bei tradicijoms, perduoda ir pradedantiesiems diegti BIM, ir patyrusiems BIM profesionalams.

„AGACAD“ specialistai padeda įdiegti BIM procesus, moko ir pataria, kaip ir kokiomis priemonėmis patobulinti projektavimo eigą. Visus statinio gyvavimo etapus (nuo planavimo iki utilizavimo) efektyviai planuoti ir valdyti padedanti BIM programinė įranga nėra pigi, bet ji atsiperka įgyvendinus du ar tris projektus.

„AGACAD“ mokymo centras yra vienas seniausių Europoje sertifikuotų „Autodesk“ korporacijos mokymo centrų bei pirmasis Lietuvoje. Jame vyksta kursai ir pradedantiesiems, ir jau turintiems darbo su BIM technologijomis patirties. „AGACAD“ specialistai ne tik moko, bet ir padeda ištaisyti klaidas, kurių įmonės padaro taikydamos BIM metodologiją.

BIM dimensija 7D - dar ne riba

„AGACAD“ jau šiandien diegia praktikoje išbandytus bei tarpusavyje integruotus sprendimus skaitmeninei statybai nuo 3D (BIM projektavimui) iki 7D (BIM NT valdymui). Prognozuojama, kad šiuolaikinių informacinių technologijų industrijoje 7D BIM jau netrukus taps savaime suprantamu standartu.

Ambicingi „AGACAD“ tikslai – prisidėti prie rytojaus inovacijų sukūrimo. Šiuo metu įmonė jau diegia pirmuosius bandomuosius projektus „Bimaxon“ – neribotų dimensijų ∞D BIM vadybai ir procesų klasifikavimui bendroje aplinkoje. Taip pat atlieka pastato dirbtinio intelekto algoritmų bei papildytosios realybės funkcionalumo diegimo galimybių tyrimus.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X