KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Š. m. birželio 18 d. visus, kuriems tenka projektuoti surenkamojo gelžbetonio pastatus ir jų konstrukcijas, kviečiame dalyvauti 30 min. trukmės internetiniame seminare, kuriame sertifikuotas „Revit“ profesionalas, statinių konstrukcijų inžinierius dalinsis efektyvaus darbo patarimais.

Pamatysite, kaip naudojant produktyvaus darbo įrankius „Revit“ modeliuose galima greitai kurti gelžbetonio sijas, sienų ir perdangų plokštes, jose tiksliai išdėstyti visą armatūrą bei elementų tvirtinimo detales, bei kaip automatiškai sugeneruoti tikslius brėžinius gamybai.

Renginys skirtas: pastatų konstruktoriams, projektuotojams ir braižytojams, BIM modelių kūrėjams, statinių elementų inžinieriams ir gamybos technologams, dirbantiems su „Autodesk Revit“.
Taip pat kviečiame dalyvauti ir „AutoCAD“ naudotojus, kurie svarsto apie perėjimą nuo CAD prie BIM – prisijunkite pažiūrėti, kokio darbo efektyvumo galima tikėtis dirbant pažangiausiais darbo metodais.

30 min. trukmės nemokamo vebinaro temos:

  • greitas „Revit“ sienų padalijimas į sienų plokštes;
  • perdangos plokščių kūrimas ir išdėstymas;
  • tvirtinimo skylių, jungčių, kitų detalių ir įpjovų įterpimas į g/b plokštes ir sijas;
  • kėlimo inkarų įdėjimas pagal sunkio tašką;
  • surenkamų g/b plokščių ir sijų armatūros automatizuotas išdėstymas;
  • bet kokio tipo g/b elementų žymėjimas pagal tam tikras taisykles;
  • automatinis darbo brėžinių sukūrimas ir tikslių duomenų eksportas gamybai.

Birželio 18 d. seminare pamatysite, kaip „AGACAD“ sukurtas BIM sprendimas „Precast Concrete“ padeda „Revit“ naudotojams greitai ir tiksliai modeliuoti surenkamojo gelžbetonio elementus ir lengvai paruošti jų darbo brėžinius. Dalyvaukite ir įsitikinsite, kad „Revit“ aplinkoje kurti surenkamojo gelžbetonio pastatus yra lengva.

Seminaras vyk ANGLŲ kalba. Vyks dvi sesijos – 11 ir 18 val., tad pasirinkite jums tinkamesnį laiką ir dalyvaukite. Praplėskite žinias apie efektyvesnį darbą.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X