KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

„Autodesk“ Sertifikavimo centre jau ne vienerius metus galima laikyti tam tikros programinės įrangos - AutoCAD, Civil 3D, Inventor, Revit - naudojimo egzaminus ir gauti specialisto kompetenciją įrodantį sertifikatą, pripažįstamą visame pasaulyje. „Autodesk“ sertifikatas patvirtina, kad jūs turite reikiamus PĮ naudojimo įgūdžius ir todėl esate konkurencingas darbo rinkoje.

Nuo 2020-ųjų „Autodesk“ Sertifikavimo centre galima laikyti ne tik programinės įrangos specialisto / profesionalo egzaminus, bet ir darbo vietoje atliekamu vaidmeniu pagrįstus egzaminus. Tarp tokių:

  • sertifikuotas gaminių projektavimo inžinierius (angl. Autodesk Certified: Mechanical Engineer in Design and Manufacturing);
  • sertifikuotas pastatų BIM projektų vadovas (angl. Autodesk Certified: BIM Manager in Building Design).

BIM projektų vadovo sertifikavimas skirtas patyrusiems statybos pramonės specialistams, kurie turi praktinio darbo įgūdžių, puikiai valdo BIM vadovams kasdien reikalingus įrankius ir gali išspręsti sudėtingas darbo eigos ir projektavimo problemas.
Sertifikavimo egzaminui reikalinga praktinio darbo patirtis įprastai įgyjama palaipsniui (mažiausiai per 7 metus) ugdant įgūdžius ir atsakomybę CAD / BIM daugiadisciplinėje projektavimo aplinkoje.
„Autodesk“ sertifikatas padeda įrodyti, kad jo turėtojas turi egzamine testuotus BIM valdymo įgūdžius.

Primename visus egzaminus, kuriuos galite laikyti „Autodesk“ Sertifikavimo centre šiuo metu (kokie įgūdžiai tikrinami, sužinosite paspaudę nuorodas):

  • Programinės įrangos naudojimo egzaminai:
  • Darbo vaidmeniu pagrįsti sertifikavimo egzaminai:

Norėdami laikyti „Autodesk“ sertifikavimo egzaminus ar gauti daugiau informacijos, rašykite mokymas@aga-cad.lt ar skambinkite tel. 8 5 2398111.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X