KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 15, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Vasario 18 d. kviečiame prisijungti visus karkasinių pastatų projektuotojus, dirbančius su „Autodesk Revit“ programine įranga, prie nemokamo 30 minučių trukmės internetinio seminaro. Renginio metu demonstruosime naujas funkcijas, kurios leidžia dar lengviau kurti medinio ar metalinio karkaso konstruktyvą „Revit“ aplinkoje.

Tarp naujausių darbo galimybių, įdiegtų atsižvelgiant į klientų pageidavimus: nepriklausomas viršutinių ir apatinių trumpų statramsčių (virš ir po angomis) valdymas, galimybė įvairiai jungti viršutinius ir apatinius sienų tašus, didesnis apkalos sluoksnio modifikavimo funkcionalumas, naujos matmenų parinktys ir dar daugiau.

„AGACAD“ nuolat tobulina visame pasaulyje populiarius BIM sprendimus „Wood Framing“ ir „Metal Framing“, padedančius „Revit“ naudotojams lanksčiai ir tiksliai modeliuoti medinio ar metalinio karkaso sienų, grindų ir stogo konstruktyvą, taip pat automatiškai sukurti darbo brėžinius ir eksportuoti projekto duomenis į CAD / CAM gamybos linijas (CNC stakles).

Vebinaras skirtas visiems karkasinių pastatų projektuotojams: architektams, konstruktoriams, gamintojams ir statybininkams.

Renginio kalba – ANGLŲ.

Nemokamas seminaras internetu vyks du kartus, tad pasirinkite Jums patogesnį laiką – vasario 18 d. 11 ar 18 val.

Daugiau informacijos ir REGISTRACIJA >>

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X