KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
April 29, 2015 by AGA CAD, UAB

Informuojame, kad kompanija „Autodesk“ šį pavasarį nutraukė „Autodesk® AutoCAD® Structural Detailing“ licencijų pardavimus ir nuo š.m. balandžio 13 d. šios programinės įrangos nebegalima įsigyti.

Žinutė susijusi su AutoCAD Structural Detailing 2016, Navisworks Manage 2016, Navisworks Simulate 2016, Revit Architecture 2016, Revit MEP 2016 ir Revit Structure 2016 produktais.

Šie pokyčiai atlikti siekiant konstruktoriams suteikti pažangesnius konstrukcijų projektavimo sprendimus, kurie atitiktų platesnius modeliavimo ir dokumentavimo poreikius, patobulintų komandos bendradarbiavimą ir didintų projektuotojų darbo našumą.

Kokios alternatyvos, kurias konstruktoriams siūlo kompanija „Autodesk“?

Kompanija pristato kelis sprendimus, kurie patenkins platesnį konstruktoriaus poreikių spektrą:

  • programinė įranga Autodesk Advance Steel, sukurta AutoCAD pagrindu, suteikia žymiai pažangesnius plieninių konstrukcijų projektavimo ir detalizavimo įrankius;
  • gelžbetoninių konstrukcijų armavimą galima atlikti su Autodesk Revit programa, kuri suteikia platesnes konstrukcijų modeliavimo ir detalizavimo galimybes bei įrankius, leidžiančius pateikti duomenis konstrukcijų gamybai.

Klientams, kurie turi pasibaigusią „Autodesk AutoCAD Structural Detailing“ prenumeratą ar seną šios programos versiją, rekomenduojama pereiti prie komplektų, kuriuose įdiegtos „Autodesk Revit“ programos:

Aukščiau išvardintų komplektų pirkėjai, turintys aktyvią „Autodesk“ metinės ar nuomos prenumeratos (Maintenance Subscription ar Desktop Subscription) sutartį, ir toliau gali naudotis prieiga prie jiems teikiamų privilegijų, įskaitant techninį palaikymą ir naudojimą ankstesnių versijų, kuriose buvo įtraukta ir programa „Autodesk AutoCAD Structural Detailing“. Šiomis paslaugomis jie galės naudotis, kol galios jų prenumeratos sutartys.

Klientai, turintys „AutoCAD Structural Detailing“ nuolatines licencijas, gali ir toliau naudoti šia programine įranga po prenumeratos galiojimo pabaigos.

Išsamesnę informaciją apie pokyčius rasite „Autodesk“ pateiktų DUK sąraše.

Jeigu turite kokių klausimų, prašome susisiekite su mumis.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X