KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

Pristatome naująją BIM programinės įrangos versiją „Autodesk® Revit® 2026“, kurioje įdiegta daug svarbių patobulinimų, gerokai pagreitinančių ir palengvinančių kasdienį įvairių specialistų darbą.

Naujos funkcijos - kas slypi po „Revit 2026“ gaubtu?

Šioje versijoje įdiegta daug svarbių patobulinimų, gerokai pagreitinančių ir patobulinančių kasdienį įvairių profesijų atstovų darbą. Nuo architektų, konstruktorių iki ŠVOK specialistų - kiekvienas ras ką nors, kas palengvins gyvenimą.

Našumas, grafika ir sąveika

„Revit 2026“ tapo gerokai spartesnė. Dėl naujos „Accelerated Revit Graphics“ technologijos (šiuo metu tai yra „Tech Preview“ versija) navigacija modelyje yra sklandesnė ir operatyvesnė net ir dideliuose projektuose.

Naujasis „ReCap Pro“ įskiepis leidžia konvertuoti didžiulius taškų debesis į 3D tinklelį ir tada į „Revit“ geometriją - tai reikšmingas žingsnis į priekį siekiant palengvinti „Scan to BIM“ darbo eigą. IFC failai dabar įkeliami iki 50 % greičiau, o „Dynamo 3.4.1“ pateikia naują grafikų optimizavimo ir paketų valdymo įrankių rinkinį.

Pasaulyje pirmaujanti mechanizmų projektavimui skirta naujoji programinės įrangos versija turi naujų įrankių, kurie gerokai palengvina dalijimąsi projektais su konstrukcijų projektuotojais, pagerindami „Revit RVT“ ir IFC eksporto kokybę interaktyvioms statybos gaminių projektavimo darbo eigoms.

Pačios svarbiausios „Inventor 2026“ naujovės

Našumas – dabar failų atidarymo ir išsaugojimo metu „Autodesk Inventor“ naudoja daugiagijiškumą (angl. multithreading), t.y. techniką, kuri programai leidžia atlikti kelias užduotis vienu metu. Taip pat naudojamas pažangesnis duomenų suspaudimo būdas, kuris sumažina failo dydį. Daugiagijiškumas pasitelkiamas ir tada, kai skaičiuojami pakartotinai naudojami komponentai ar peržiūrimas sąrankos (angl. Assembly) veidrodinis atspindys. Visa tai padeda „Inventor“ programai veikti greičiau – pastebėsite ir spartesnį failų perkėlimą.

Kaip ir kiekvienoje naujoje versijoje (o ši yra jau 40-oji), „Autodesk® AutoCAD®“ suteikia naujų funkcijų ir naujų darbo eigų, kurios turėtų padidinti darbo našumą.

Nuo 2019 versijos į „AutoCAD“ licenciją įeina 8 produktai (tokie kaip „AutoCAD Architecture“, „Mechanical“, „Plant 3D“, „Map 3D“, „Electrical“ ir kiti). Todėl bet kuri nauja funkcija taikoma ne tik pačiai „AutoCAD“ programinei įrangai, bet ir visiems kitiems „One AutoCAD“ (t. y. „AutoCAD“ su specializuotais įrankių rinkiniais) šeimos produktams, taip pat ir „Autodesk AutoCAD Civil 3D“. Dalis naujovių įdiegta ir į „Autodesk AutoCAD LT“ bei į internetinę „AutoCAD“ aplikaciją bei „AutoCAD“ mobiliąją programėlę.

Visus šių metų „AutoCAD“ patobulinimus galima suskirstyti į 3 segmentus:

Kompanija „Autodesk“ nuo š. m. vasario 7 d. planuoja maždaug 5 proc. padidinti mažmeninę kainą daugumos metinių prenumeratų atnaujinimams Europoje ir kituose regionuose.

Šis kainų koregavimas siejamas su poreikiu palaikyti ir didinti klientams teikiamą vertę, atliekant patobulinimus, kurie supaprastina licencijų administravimo procesus, gerina saugumą ir užtikrina klientų sėkmę.

Susipažinkite su naujausiomis prenumeratos funkcijomis, leidžiančiomis kuo geriau išnaudoti „Autodesk“ programinės įrangos galimybes:

Kompanija „Autodesk“ paskelbė, kad nuo 2022 m. liepos 1 d. bus nutrauktas jos produktų 2011-2014 m. versijų nuolatinių licencijų aktyvavimas.

Dar 2019 m. „Autodesk“ paskelbė apie planus palaipsniui nutraukti pasenusių licencijų versijų aktyvavimą, kad klientams būtų suteiktas pilnavertis naujausių versijų produktų palaikymas. Tokiu būdu siekiama užtikrinti geriausią pagalbą paskutines versijas naudojantiems klientams. Kompanija „Autodesk“ nebepalaikys 2011-2014 m. versijų neterminuotų licencijų aktyvavimo nuo 2022 m. liepos 1 d.

Ką tai reiškia klientams?

  • Klientai nebegalės gauti naujų aktyvavimo kodų 2014 m. ir senesnėms nuolatinėms versijoms.
  • Nepalaikomos versijos negaus programinės įrangos atnaujinimų ar pataisymų, o tai gali kelti saugumo problemų.
  • Anksčiau įdiegtos ir aktyvuotos versijos veiks ir toliau.

Prieiga prie dalies anksčiau išleistų „Autodesk“ programinės įrangos versijų suteikiama kaip privilegija, kai naudotojas užsisako dabartinės versijos prenumeratą arba turi aktyvų techninio palaikymo planą. Daugeliu atvejų „Autodesk“ suteikia palaikymą trims ankstesnėms versijoms.

SVARBU

Kaip ir kasmet, kompanija „Autodesk” šį pavasarį išleido „Autodesk Revit“ naujausią - 2023 - versiją. Joje įdiegta nemažai ilgai lauktų atnaujinimų. Vieni jų sukurti atsižvelgiant į specifines „Revit“ naudotojų užklausas, kiti – su tikslu padėti efektyviau valdyti projektą ir jo duomenų srautą dirbant tiek darbalaukyje, tiek “debesyje” (Cloud).

Įprasta, kad daugiausiai atnaujinimų skirta bendrai visoms disciplinoms ir architektams, mažiausiai – specifinių, skirtų pastatų inžinieriams. Kviečiame išsamiau susipažinti su naujausiomis „Revit“ versijos galimybėmis.

Naujinimai darbui su dokumentacija pagreitinti

Štai pagrindiniai darbo su dokumentacija naujinimai, kurie suteikia didesnį darbų našumą ruošiant „Revit“ projekto dokumentus:

Infliacija paliečia visus ekonomikos sektorius, tame tarpe ir IT. Kompanija „Autodesk“ informuoja apie „AutoCAD LT“ kainos pokyčius - nuo 2022 m. kovo 29 d. maždaug 5 % didinama naujos ir atnaujinamos „AutoCAD LT“ prenumeratos kaina.

Gera žinia ta, kad atnaujinimų kainos nesikeis esamiems prenumeratoriams, kurie jau anksčiau yra perėję nuo nuolatinių „AutoCAD LT“ licencijų prie jų nuomos plano. Jiems programinės įrangos prenumerata bus teikiama pagal iš anksto suderintą specialią prenumeratos kainą, užfiksuotą iki 2028 m.

O visus kitus, norinčius išvengti „AutoCAD LT“ kainos padidėjimo, raginame iki š. m. kovo 29 d.:

  • atnaujinti turimas „AutoCAD LT“ licencijas;
  • išsinuomoti papildomą „AutoCAD LT“ licenciją, kurios reikia jūsų augančiai komandai;
  • pratęsti „AutoCAD LT“ prenumeratą, kuri galioja iki š. m. balandžio ar gegužės mėnesio.

Priėmę sprendimą dabar, išlošite vėliau. Pasinaudokite galimybe sutaupyti!


Jei kyla klausimų, reikia konsultacijos ar patarimo, susisiekite el. p. info@agacad.lt, tel. 8 5 2398111 arba

November 08, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Šį rudenį įmonė „AGACAD“ oficialiai pristatė naujausią įrankių rinkinį „Autodesk® Revit®“ naudotojams – „Panel Packer“, skirtą surenkamųjų pastatų komponentams rūšiuoti ir suplanuoti jų pakavimą bei pakrovimą pristatymui į statybvietę. Šis BIM sprendimas labai palengvina surenkamų pastatų gaminių tiekimą statybos aikštelėms.

Revit plėtinys Panel Packer - surenkamų pastatų elementų transportavimui planuoti

Visapusiška BIM programinė įranga projektavimui ir dokumentavimui

„Panel Packer“ yra idealus sprendimas architektams, pastatų konstruktoriams, rangovams, gamintojams ir kitiems statybos pramonės specialistams, dirbantiems su surenkamaisiais pastatų komponentais „Revit“ aplinkoje. Naudojant „Panel Packer“ galima efektyviai supakuoti surenkamas sienų, grindų ir stogo plokštes.

Kompanija „Autodesk“ jau išleido naujausią „Autodesk Revit“ versiją – 2022. Jos išskirtinumas – dauguma atnaujinimų sukurti atsižvelgiant į šios BIM programinės įrangos naudotojų pasiūlymus, atrinktus iš virš 8000 „Revit“ naudotojų pageidavimų. „Revit 2022“ turi ir naujų funkcijų, ir klaidų taisymų, ir bendrų atnaujinimų, kurie bus įdomūs daugeliui „Revit“ naudotojams.

Autodesk Revit 2022

Kuriant naujausią versiją pagrindiniai „Revit 2022“ tikslai buvo šie:

      • geresnė produktų sąveika su kitais dažnai naudojamais produktais;
      • greitesnis projekto sukūrimas;
      • efektyvesnis projekto dokumentacijos paruošimas.

Toliau trumpai apie kiekvienos disciplinos atstovams – architektams, pastatų konstruktoriams ir inžinieriams – aktualiausias naujoves.

Kaip ir kiekvienais metais, pavasaris prasideda atsinaujinimu. Jau įprasta, kad pirmasis produktas, kurio naujausią versiją išleidžia kompanija „Autodesk“, yra visame pasaulyje plačiausiai naudojama automatizuoto projektavimo programinė įranga „AutoCAD“. (Beje, ši programa gyvuoja jau 39-ius metus.)

Kovo mėn. pabaigoje „Autodesk“ išleido „AutoCAD 2022“ ir „AutoCAD LT 2022“. Naujausia 2D / 3D CAD programos versija orientuota į bendradarbiavimo įrankius ir veiklos automatizavimą.

Daugiau galimybių dirbant su atnaujintais specializuotais įrankiais

Programinė įranga „AutoCAD“ turi 7 specializuotus įrankių rinkinius - „AutoCAD Architecture“, „AutoCAD Mechanical“, „AutoCAD Electrical“, „AutoCAD Map 3D“, „AutoCAD MEP“, „AutoCAD Plant 3D“ ir „AutoCAD Raster Design“. Išleisdama 2022 versiją, kompanija „Autodesk“ atnaujino visus mechanikos, elektros ir architektūrinių projektų ruošimui skirtus įrankių rinkinius, kad būtų padidintas projektuotojų darbo našumas kuriant pastatų, elektros sistemų, mechanikos projektus. Atitinkamos bibliotekos papildytos šimtais tūkstančių intelektualių dalių, simbolių ir savybių.

Plačiau su konkrečių įrankių rinkinių naujienomis susipažinti galite čia: https://blogs.autodesk.com/autocad/whats-new-in-autocad-2022-specialized-toolsets-updates/.

Visiems projektuotojams aktualios „AutoCAD 2022“ naujovės

Nors „AutoCAD“ esmė išlieka ta pati, šį kartą programinės įrangos kūrėjai didesnį dėmesį atkreipė į kelis projektuotojams naudingus įrankius, kuriuos trumpai apžvelgsime.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X