KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
September 15, 2020 by Ina Kisielytė, pardavimų vadovė

Tais laikais, kai programinė įranga buvo platinama kompaktiniuose diskuose, rinkoje dominavo vietiniai programų kūrėjų atstovai. Tačiau situacija pasikeitė atsiradus galimybei įdiegimo failus atsisiųsti. Dabar įsigyjant „AutoCAD“, „Revit“ ar bet kurią kitą programinę įrangą paprasčiausiai reikia ją atsisiųsti ir palaukti, kol gausite savo produkto serijinį numerį – pirkimo ir įdiegimo procesas skaičiuojamas nebe dienomis, o minutėmis.

To rezultatas - klientai gali pirkti tiesiogiai iš tiekėjo, t. y. „Autodesk“ internetinės parduotuvės. Tačiau nepaisant to, kompanija „Autodesk“ neatsisakė pasaulinio savo atstovų tinklo, nes supranta, kad atstovai palaiko daug glaudesnius ryšius su vietinės rinkos dalyviais. Tad klientai turi galimybę rinktis, kur įsigyti programinę įrangą – tiesiogiai iš programinės įrangos kūrėjo ar iš jo įgalioto atstovo.

Pirkti per oficialius programinės įrangos atstovus ar iš tiekėjo?

Kurį pirkimo būdą pasirinkti? Natūralu, kad priimant sprendimą vienu iš svarbiausių veiksnių tampa kaina. Bet dažniausiai pas atstovus skelbiamos kainos sutampa su „Autodesk“ internetinės parduotuvės kainomis, todėl lyginant tiesmukai gali būti keblu priimti sprendimą. Tad verta atkreipti dėmesį į kitus faktorius, naudingus perkantiems iš oficialių atstovų.

Kodėl verta įsigyti programinę įrangą per įgaliotą atstovą?

Atstovai padeda klientui sutaupyti. Skamba neįtikėtinai? Ypač tiems, kurie galvoja, kad „atstovai yra tiesiog perpardavėjai“. Iš tiesų, lyginant su „Autodesk“ internetine parduotuve, atstovų kainodara yra šiek tiek lankstesnė, nes jie gali padėti įvertinti investicijų perspektyvas ir optimaliau parinkti programinę įrangą. Atstovai tiksliau įvertina vartotojų poreikius, pagal kuriuos gali užtekti paprastesnių ir pigesnių produktų. Tad įsigydami programinę įrangą per atstovus, galite tikėtis individualizuotos kainos savo įmonei.

Be kainos rodiklio, taip pat verta atsižvelgti į vietinių atstovų standartus, ypač susijusius su klientų aptarnavimu. Pasirinkę patikimą, turintį ilgametę patirtį atstovą, galite gauti vertingos pagalbos, jei kiltų kokių nors problemų su pasirinkta programine įranga. Kilus klausimams, iš įgalioto atstovo galite tikėtis greitesnės ir asmeniškesnės reakcijos nei pagalbos iš „Autodesk“. Be to, vietinio atstovo darbuotojai kalba jūsų kalba tiesiogine to žodžio prasme, tad visus jums kilusius klausimus išspręsite žymiai lengviau.

Svarbu ir tai, kad patikimi atstovai klientus įspėja dėl palankesnio pirkimo laikotarpio, anonsuoja apie naujoves, akcijas ar besikeičiančias programinės įrangos kūrėjų strategijas. Žinodami tolimesnius tiekėjo strateginius planus, įgalioti atstovai gali numatyti ir patarti, kaip naudingiau pasielgti klientams valdant savo IT ūkį.

Autodesk AutoCAD LT atstovas Lietuvoje - AGACAD Autodesk AutoCAD atstovas Lietuvoje - AGACAD Autodesk Revit oficialus atstovas Lietuvoje - AGACAD Autodesk Civil 3D oficialus atstovas Lietuvoje - AGACAD Autodesk Inventor programinės įrangos atstovas Lietuvoje - AGACAD AutoCAD, Revit, Inventor, Civil 3D, Dynamo, BIM mokymai AGACAD Mokymo centre


UAB „AGA CAD“ jau beveik 30 metų veikia kaip autorizuotas „Autodesk“, „SEMA“, „ANSYS“ ir kitų įmonių atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Norėdami suteikti klientams palankiausias programinės įrangos įsigijimo ar valdymo sąlygas, visada anonsuojame klientams apie geriausias galimybes. Pavyzdžiui, jei matom, kad už kelių dienų bus paskelbta akcija, patariam luktelti ir atlikti pirkimo procedūrą akcijos galiojimo metu. Tokiu būdu įmonės gali sutaupyti šimtus ar net tūkstančius eurų.

Be to, „AGACAD“ komandos stiprybė – BIM programinės įrangos „Autodesk Revit“ galimybių išplėtimas kuriant šiai programai skirtus plėtinius, žinomus ir plačiai naudojamus visame pasaulyje. Klientams, perkantiems „Autodesk Revit“, „AGACAD“ dovanoja „Revit“ priedus, kuriuos naudodami projektuotojai dirba žymiai lengviau ir greičiau.


„AGACAD“ kvalifikuoti specialistai visada patars, kaip dirbti efektyviausiu būdu. Tad jei turite klausimų dėl programinės įrangos pasirinkimo, įsigijimo ar naudojimo, drąsiai kreipkitės į mus tel. 8 5 2398111 ar el. paštu info@agacad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X