KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.

AGACAD veikla visada buvo dinamiška, tad ir praėję metai - ne išimtis. Bendrovė ir toliau augo tarptautiniu mastu, laikė tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje bei nuolat diegė naujoves, siekdama užtikrinti dar didesnę BIM naudą projektavimo ir statybos lyderiams visame pasaulyje. Norime apžvelgti įmonei svarbiausius momentus, įvykusius 2016 metais.

KLIENTAI IR AUGIMAS

AGACAD kuriamos BIM našumo programinės įrangos naudotojų skaičius praeitais metais viršijo 11.000. Be to, šių BIM sprendimų pardavimai ir toliau intensyviai auga, nes:

 • šiuo metu AGACAD sukurtus produktus naudoja „Revit“ specialistai, dirbantys net 130-yje pasaulio šalių. Daugiausia klientų turime JAV, Kanadoje, Nyderlanduose ir Jungtinėje Karalystėje, o licencijų pardavimų skaičius pernai labiausiai augo Vokietijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Kanadoje.
 • sparčiausiai augo šių produktų naudotojų skaičius:
  • Smart Hangers (programinė įranga, skirta išdėstyti atramas, laikiklius ir pakabas ilginiams inžinerinių sistemų elementams: kanalams, vamzdžiams ir kt.),
  • Wood ir Metal Framing komplektų (karkasinių pastatų modeliavimui skirta programinė įranga). Šių produktų naudotojų skaičius per metus išaugo dvigubai.
  • Be to, kaip ir anksčiau, nuolat stabilią paklausą išlaikė „Revit“ priedai Excel2R (importuoja „MS Excel“ lenteles į „Revit“ projektus, išlaikydamas tą patį stilių ir formatą) ir Smart Browser („Revit“ šeimų valdymo programinė įranga).

Visi aukščiau minėti punktai iliustruoja sėkmingą įmonės veiklą. Ją atspindi ir 2016-aisiais vykusiame projekte „Gazelė 2015“ gautas apdovanojimas - AGACAD pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augusių Lietuvos bendrovių.

INOVACIJOS

Praeitais metais mes toliau diegėme BIM procesus savo klientams, paruošėme 1-ąją Lietuvoje universitetinę BIM komandą ir plėtėme AGACAD išskirtinių BIM įrankių ir sprendimų portfelį. 2016-aisiais rinkai buvo pateikta:

PARTNERIAI

Per 2016-uosius AGACAD pasaulinio tinklo verslo partnerių skaičius išaugo iki 17, atstovų geografija išsiplėtė į Prancūziją – įmonė „Eurostudio Infographie“ atsakinga už prancūzakalbes rinkas – ir Norvegiją, kurioje įmonės produktų platintoja tapo „Focus Software“ AS.

Kiti partneriai tęsė atstovavimo veiklą Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Okeanijoje, Artimuosiuose Rytuose, Skandinavijoje, Vidurio ir Vakarų Europoje, Rusijoje ir kitur. Džiaugiamės, kad ir toliau vyrauja abipusis pasitikėjimas ir sėkmingas bendradarbiavimas. AGACAD 25-ojo jubiliejaus proga iš partnerių sulaukėme daug sveikinimų ir šiltų atsiliepimų, su keliais iš jų galite susipažinti mūsų eksporto svetainėje.

AUGANTI KOMANDA

AGACAD specialistų komanda per pastaruosius metus taip pat augo. Siekiant efektyviau patenkinti klientų poreikius ir pageidavimus, prie mūsų prisijungė:

 • dar vienas IT inžinierius - architektas, puikus BIM specialistas;
 • dar vienas klientų aptarnavimo vadybininkas;
 • 3 kvalifikuoti programuotojai, programinės įrangos kūrėjai.

RENGINIAI

AGACAD komandos specialistai nuolat dalyvauja įvairiose BIM konferencijose ir statybų pramonei skirtuose renginiuose. Iš daugelio, kuriuose mes dalyvavome 2016-aisiais, galima išskirti:

 • Rusijoje vykusiame didžiausiame BIM renginyje „Practice BIM 2016“ AGACAD vadovas Donatas Aksomitas skaitė paskaitą apie bendrus BIM standartus, kurie svarbūs siekiant supaprastinti bendradarbiavimą tarp visų projekto dalyvių;
 • Portugalijoje vykusioje „Revit“ konferencijoje „RTC Europe 2016“ lektoriumi buvo kitas AGACAD atstovas konstruktorius ir PĮ konsultantas Valensas Balsevičius.


Tiek trumpai apie tai, kaip sekėsi įmonei 2016-aisiais. AGACAD 25-ąjį jubiliejų palydime su specialiai šiai progai sukurta svetaine.

Tačiau ties visu tuo neapsistosime - ir toliau intensyviai dirbsime, gilinsime BIM žinias ir tobulinsime produktus siekdami skleisti BIM progresą Lietuvoje ir pasaulyje.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X