KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
February 28, 2023 by AGA CAD, UAB

Ar išnaudojate visas BIM galimybes? Būtent BIM duomenų klasifikavimas padeda atskleisti visą BIM naudą. Jis leidžia lengviau suprasti projekto duomenis, užtikrina tikslų ir savalaikį konkretaus objekto biudžeto sudarymą, darbų planavimą, statybą ir valdymą.

Norite sužinoti, kaip lengvai klasifikuoti BIM projekto elementus pagal bet kurią nacionalinę ar įmonės standartinę klasifikavimo sistemą? Nesvarbu, kokią programinę įrangą naudojate – „Autodesk® Revit®“, „Autodesk® Civil 3D®“, „Autodesk® Navisworks®“ ar „Tekla®“ - kovo 2 d. dalyvaukite mūsų nemokamame internetiniame seminare ir pamatysite, kaip klasifikuoti BIM objektus kuo efektyviau.

Internetinio seminaro temos:

  • Klasifikavimo sistemos BIMAXON ICS apžvalga
  • Klasifikavimą pagreitinantis lentelių importavimas / eksportavimas „Excel“ formatu
  • Individualios klasifikavimo sistemos kūrimas naudojant klases ir poklasius
  • Naudotojų (administratoriaus, svečio, moderatoriaus) teisių valdymas
  • „Revit“, „Civil 3D“, „Navisworks“ ir „Tekla“ plėtinių naudojimas siekiant prisijungti prie klasifikavimo standartų ir klasifikuoti projekto duomenis

Renginys skirtas:

August 30, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai prieš kelis mėnesius „AGACAD“ išleido naujausią „Autodesk Revit“ papildinį „Smart Documentation“, skirtą architektams ir inžinieriams, norintiems greičiau parengti projektų brėžinius ir žiniaraščius, produktas sulaukė didelio susidomėjimo. Užgriuvusi klausimų lavina paskatino surengti 3 atskirus specializuotus internetinius seminarus ARCHITEKTAMS, KONSTRUKTORIAMS, VN ir ŠVOK projektų INŽINIERIAMS.

ad š. m. rugsėjo 6-8 d. kviečiame dalyvauti jums aktualiausioje sesijoje. Šiuose renginiuose parodysime, kaip naudodami „Smart Documentation“ galite greičiau ir paprasčiau kurti kokybišką projekto 2D brėžinius iš „Revit“ 3D modelių.

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų kūrėjai ir gamintojai turi parengti daugybę darbo brėžinių ir dokumentų: planų, fasadų, pjūvių, žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, nes atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymas ir kt. Automatizavus šių veiksmų atlikimą galima sutaupyti daug laiko ir pinigų. Štai čia į pagalbą ateina „AGACAD“ sukurtas išmanus „Revit“ plėtinys, palengvinantis darbo ir techninių projektų paruošimą.

„Smart Documentation“ - tai papildomų „Autodesk Revit“ įrankių rinkinys, skirtas greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją. Šis „Revit“ priedas pagal iš anksto nurodytas taisykles automatiškai sukuria planų, pjūvių, fasadų, kitų projekto vaizdų, elementų gamybos ir surinkimo brėžinius su visais reikiamais matmenimis bei anotacijomis, taip pat suformuoja visas reikiamas žiniaraščių ir techninių specifikacijų lenteles.

Ką sužinosite:

June 08, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Nors BIM technologijos pakeitė projektuotojų darbo eigą, vienas dalykas nepakito. Galutinis projekto rezultatas išliko toks pats - 2D dokumentacija ir darbo brėžiniai. Tam, kad vyktų gamybos ir statybos procesai, pastatų projektuotojai ir gamintojai turi parengti daugybę dokumentų ir darbo brėžinių - planų, pjūvių, fasadų, krūvas žiniaraščių ir kitų tikslių projekto duomenų.

Tačiau dokumentacijos rengimo darbai imlūs laikui, ypač dirbant su dideliais projektais. Kuriant planus, pjūvius, kitus darbo brėžinius ir dokumentus, atliekama daug pasikartojančių veiksmų. Rankiniu būdu vienas po kito kuriami ne tik vaizdai, bet ir anotacijos, įskaitant matmenis, žymėjimus ir naujausius išorinius duomenis.

Siekiant palengvinti ir paspartinti projektuotojų darbą, padėti išvengti klaidų ir užtikrinti sklandžią projekto rengimo eigą, įmonė „AGACAD“ sukūrė naują produktą „Smart Documentation“ - tai papildomų įrankių rinkinys, skirtas „Autodesk Revit“ naudotojams, norintiems greitai ir tiksliai kurti projekto techninę dokumentaciją.

Plėtinys labai praplečia „Revit“ funkcionalumą ir palengvina darbą projektuotojams, kurie dirba įvairių sričių projektavimo ar pastatų elementų gamybos įmonėse.

Birželio 16 d. vyks nemokamas 45 minučių trukmės internetinis seminaras, kuriame pamatysite, kaip „Smart Documentation“ padeda „Revit“ naudotojams kurti įvairius techninius brėžinius (architektūrinius, konstrukcinius, inžinerinius) ir parengti techninių duomenų apžvalgą, įskaitant legendas su elementų vaizdais, surenkamųjų betono plokščių, medinių ar metalinių karkaso elementų darbo brėžinius.

Kviečiame prisijungti!

Šiame internetiniame seminare pamatysite, kaip:

May 23, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Inžinieriams ir BIM projektų vadovams kiekviename „Revit“ projekte tenka dirbti su angomis, kurios modeliuojamos inžinerinių sistemų ir konstrukcijų susikirtimo vietose. Vienais atvejais užtenka angas parodyti schematiškai, kitais - reikia sumodeliuoti realias ertmes. Tam tikrais atvejais angos turi būti net su priešgaisrinėmis vamzdžių movomis ar plokštėmis.

Kiekvieno projektuotojo svajonė - greitai įterpti angas į norimus „Revit“ elementus, lengvai keisti angų nustatymus pagal reikiamus parametrus, automatiškai pridėti priešgaisrines movas ar plokštes bei sužymėti angas. Dirbti efektyviau galima pasitelkiant papildomus automatizavimo įrankius, pagreitinančius darbą daugybę kartų.

„AGACAD“ sukurtas „Revit“ papildinys „Cut Opening“ suteikia žymiai daugiau lankstumo ir automatizavimo galimybių, nes leidžia nurodyti, kuri anga ar priešgaisrinės saugos komponentas turi būti patalpintas tam tikroje sankirtoje. Klasifikuoti angas galima pagal sistemos tipą / pavadinimą, sienos / grindų tipą ar bet kurį kitą unikalų parametrą.

Kaip lengva naudoti šias „Cut Opening“ galimybes, galėsite pamatyti š. m. gegužės 26 d. nemokamame 30 minučių trukmės internetiniame seminare. Pagrindinės renginio temos:

April 26, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Kai reikia išdėstyti šimtus ŠVOK, elektros, priešgaisrinių sistemų laikiklių ir atramų „Autodesk Revit“ modelyje, tai inžinerinių projektų kūrėjai dažnai susiduria su tokiomis problemomis:

  • „Revit“ neturi integruotos funkcijos, skirtos laikikliams automatiškai išdėlioti („Fab Parts“ yra retai naudojama išimtis), todėl laikikliai arba nemodeliuojami, arba talpinami rankiniu būdu, o tai užima labai daug laiko.
  • Konkurencinė programinė įranga turi ribotas laikiklių parinktis ir nesuteikia galimybės taikyti individualių sprendimų, todėl gali kilti koordinavimo ar medžiagų kiekių vertinimo problemų.
  • Jei laikikliai ir atramos nemodeliuojami, medžiagų žiniaraščiai dažnai būna netikslūs.

Siekdami dirbti efektyviau ir išvengti klaidų, inžinieriai ir projektuotojai beveik visada naudoja papildomus įrankius. Vienas iš problemų sprendimo būdų – „AGACAD“ sukurtas „Revit“ plėtinys „MEP Hangers“.

Tai priedas, kuris leidžia lengvai išdėstyti inžinerinių sistemų laikiklius ir atramas „Revit“ modelyje, sumažina klaidų skaičių ir padeda išvengti spėlionių. Taigi, leidžia dirbti efektyviau ir be streso.

Kviečiame dalyvauti nemokamame 30 min. trukmės WEB seminare š. m. gegužės 5 d., ketvirtadienį, kuriame pamatysite, kaip taikyti „MEP Hangers“ įvairiais atvejais ir kaip maksimaliai išnaudoti naujas ir patobulintas laikiklių ir atramų šeimas, kurios pateikiamos kartu su šiuo „Revit“ priedu.

Kam skirta

Visiems, kam tenka talpinti ar valdyti inžinerinių sistemų laikiklius BIM modelyje:

  • pastatų inžinerinių sistemų projektuotojams,
  • BIM vadovams.

Ką sužinosite

March 31, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

„Autodesk® Revit®“ šeimų priežiūra atima daug laiko, ypač kai tai atliekama didelėse bibliotekose ir projektuose. Dar daugiau laiko sugaištama, kai projektą reikia papildyti informacija, gauta iš kokio nors išorinio failo, pavyzdžiui, „Excel“.


Kaip greičiau koreguoti ir valdyti „Revit“ šeimas ir projektus

Greičiau atlikti pilną šeimų kontrolę ir taupyti laiką modifikuojant „Revit“ elementus galima pasitelkus papildomus darbo našumo įrankius. BIM vadovams, architektams ir inžinieriams skirtas „AGACAD“ BIM sprendimas „Smart Browser“ ne tik paspartina „Revit“ elementų redagavimą, bet ir gali eksportuoti / importuoti duomenis iš „Excel“ į „Revit“ šeimas. Visus reikalingus duomenis galima greitai įkelti į elementus, esančius ir bibliotekose, ir projektuose. Esant poreikiui, juos galima valdyti per „Excel“.

February 17, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Dirbant su pastatų projektais reikia daug dėmesio skirti detalėms ir parengti tikslią techninę informaciją. Daug laiko sugaištama atliekant pasikartojančias užduotis - kai reikia surūšiuoti, sunumeruoti ir sužymėti dešimtis „Revit“ projekto elementų pagal padėtį, techninę specifikaciją, funkciją ir kitus kriterijus.

Pavyzdžiui, architektui reikia pažymėti durų elementus pagal tipą ir priešgaisrinę klasifikaciją; pastatų konstruktoriui rūšiuoti ir numeruoti sijas pagal ilgį ir konstrukcinį stiprį; gamintojui sudaryti žiniaraštį, kuriame gaminiai surūšiuoti pagal tipą ir kitus parametrus. Visa tai atlikti užtrunka ne vieną valandą.

Nors programinėje įrangoje „Autodesk® Revit®“ yra funkcijų projektų duomenims valdyti ir dokumentacijai paruošti, vis dėlto elementų rūšiavimas ir numeravimas ar pernumeravimas reikalauja daug pasikartojančio rankinio darbo ir dėmesio. O lėtas darbo greitis ir žmogiškosios klaidos trukdo sklandžiai projekto eigai.

„AGACAD“ yra sukūrusi įrankį, kuris nuo projektuotojų pečių nuima kasdienių užduočių krūvį ir sutaupo daug laiko, leisdamas sutelkti dėmesį į projekto kūrybą, o ne mechanišką dokumentų ruošimą. Mūsų „Revit“ priedas „Sort Mark“ leidžia surūšiuoti ir pažymėti įvairius projekto elementus. Kaip jis veikia, pamatykite vasario 24 d.!

February 07, 2022 by Šaltinis: AGA CAD

Tie, kas kada nors bandė kurti pastatus iš daugiasluoksnių plokščių, žino, kad tai yra laikui imlus darbas nuo pat koncepcijos sukūrimo iki techninio projekto ir statybos etapų. Tačiau dabar jau yra būdas tai paspartinti.

Prisijunkite prie vasario 10 d. vyksiančio webinaro dalyvių ir sužinokite daugiau apie NAUJĄJĮ produktą, kuris BIM programinę įrangą „Autodesk® Revit®“ papildo specializuotais įrankiais, leidžiančiais lengvai kurti pastatų atitvarų sistemas, sudarytas iš daugiasluoksnių plokščių.

Šiame internetiniame seminare pamatysite:

  • kaip automatizuoti pastatų, sudarytų iš daugiasluoksnių plokščių sistemų, modeliavimo, dokumentacijos ir duomenų perdavimo gamybai procesus;
  • darbo su centriniais modeliais veiksmingą eigą;
  • kaip sukurti norimą karkaso ar daugiasluoksnių plokščių išdėstymą ir pritaikyti jį esamuose ar naujuose „Revit“ modeliuose;
  • „Revit“ šeimas, skirtas naudoti kuriant pastatus su išorinėmis sienomis iš daugiasluoksnių plokščių.

Nemokamas internetinis seminaras skirtas:

January 24, 2022 by AGA CAD, UAB

2022 m. internetinių seminarų ciklą pradedame visiems „Revit“ naudotojams aktualia tema - kaip sutaupyti laiko ir išvengti klaidų rengiant projekto dokumentaciją.

Elementų vaizdus kūrimas, ypač tų, kurie jau yra mazgų ir kitų sąrankų dalis, trunka daug valandų. To išvengti ir palengvinti projektuotojų darbą galima naudojant „Revit“ priedą „Smart Views“. Sužinokite, kaip galima sutaupyti 100 valandų ruošiant projekto dokumentus.


Kas: Nemokamas internetinis seminaras „Kaip automatiškai kurti „Revit“ elementų vaizdus nekuriant sąrankų“

Kada: sausio 27 d., ketvirtadienį, 11 arba 18 val.

Kam skirta: Pastatų konstrukcijų inžinieriams, braižytojams, modeliuotojams ir detalizuotojams


Pagrindinės webinaro temos:

August 24, 2021 by Šaltinis: AGA CAD

Angų sukūrimas yra labai svarbi karkasinių pastatų projektavimo dalis. Ir visai nesvarbu, kokio tipo angas reikia suformuoti. Ar tai būtų durų, langų angos, o gal konstrukciniams ar inžineriniams elementams reikalingos angos sienose, perdangose ir stogų konstrukcijose - visur ir visos angos turi būti iškirstos tiksliai, greitai ir lengvai. O jei projekto 3D modelyje suformuotos angos parametrai automatiškai prisitaiko prie projekto pokyčių, tai visai idealu.

„AGACAD“ karkasinių pastatų projektuotojams turi programinę įrangą ir darbo eigą, leidžiančią „Revit“ vartotojams automatiškai įterpti angas, remiantis pastato inžinerinių ir konstrukcinių elementų susikirtimų aptikimo analize. Mes žinome, kaip palengvinti angų suformavimą „Revit“ modeliuose, ir norime pasidalinti tomis žiniomis su jumis.

Prisijunkite prie mūsų nemokamo internetinio seminaro š. m. rugpjūčio 26 d.!

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X