KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
May 20, 2016 by Ieva Janulevičiūtė

Autodesk Revit“ – viena populiariausių pastato informacinio modeliavimo (BIM - building information modeling) platformų architektams, konstruktoriams, bei pastato vidaus inžinerinių sistemų projektuotojams, dirbantiems su stambiais projektais. Naujoje „Revit 2017“ versijoje yra nemažai naujų patobulinimų bei funkcijų atitinkančių visų pastato dalių projektuotojų poreikius.

Nuo šiol „Revit“ – viena savarankiška programa

Tradiciškai, „Revit“ programa buvo padalinta į tris atskirus produktus, atitinkančius skirtingas pramonės šakas: konstrukcijas, inžineriją ir architektūrą. Vienas didžiausių pakeitimų vartotojams bus tai, kad nuo šiol programa nebebus padalinta, kaip buvome įpratę anksčiau.

„Revit 2017“ yra viena savarankiška programa, į kurią įtrauktos visų anksčiau buvusių versijų („Revit Architecture“, „Revit Structure“, „Revit MEP“) specializuotos funkcijos.

Naujos „Revit 2017“ funkcijos

Atnaujinta programa turi nemažai naujų bei patobulintų funkcijų.

Braižyti tik matomus elementus yra ypatybė, galima nuomojantiems ar prenumeruojantiems „Revit“ , kuri buvo įdiegta „Revit 2016“ versijoje ir patobulinta naujausioje – „Revit 2017“. Ji yra viena iš kelių išvardintų optimizavimo priemonių, kuri pagreitina bendrą programinės įrangos darbą iki 20%. Ši ypatybė įgyvendinama naudojant uždengtos geometrijos atmetimo (angl. occlusion culling) algoritmą, kuris apdoroja tik vaizde matomus elementus atnaujinimo metu.

Be poreikio apdoroti nematomus elementus modelis bus lengvesnis, o programinės įrangos darbas greitesnis.

Globaliniai parametrai - dar viena funkcija „Revit“ nuomos ar prenumeratos klientams, suteikianti mums jau gerai žinomus parametrinio modeliavimo privalumus projektui. Ši funkcija projektuotojams leidžia nustatyti parametrus viso projekto elementams.

Teksto redagavimo ir išdėstymo funkcija leidžia lanksčiau redaguoti tekstą tiesiogiai projekto vaizde pagal KMTIB – „Kaip matai taip ir bus“ (angl. WYSIWYG – „What You See Is What You Get“). Tai reiškia, kad redaguojamo teksto išvaizda ekrane bus identiška atspausdinto teksto išvaizdai. Taip pat, dėl geresnio importavimo ir eksportavimo, tekstui naudojama tokia pati matavimo sistema, kaip ir AutoCAD.

Gylio vaizdavimas – nauja „Revit“ funkcija, suteikianti gylio fasadams bei pjūviams. Ji padeda projektuotojams bei užsakovams turėti geresnį pastato bei aplinkos dizainą ir geriau suvokti idėją.

„Raytracer“, kuri buvo įdiegta „Revit 2016“ kaip viena iš dviejų vizualizacijų kūrimo funkcijų, tapo numatytąja „Revit 2017“ funkcija, leidžiančia kurti fotorealistines vizualizacijas. Ji pagrįsta realistiškesniu apšvietimu, medžiagomis ir atspindžiais bei yra pastebimai greitesnė.

„FormIt 360“ konverteris yra naujas įrankis, leidžiantis naudotojams konvertuoti FormIt, Revit elementus (RFA) ir SketchUp (SKP) failus.

“Dynamo” - grafinio programavimo įrankis, kuris nuo šiol nebereikalauja papildomo įdiegimo, nes yra pilnai integruotas į “Revit 2017”. “Dynamo“ leidžia vizualiai režisuoti elementų elgesį apibrėžiant logikos dalis – lenteles, kuriant jų tarpusavio ryšius ir yra prieinamas visiems: ir ne programuotojams, ir programuotojams.

Revit 2017“ taip pat turi naudingų patobulinimų konstruktoriams, vienas iš jų – automatinis plieninių konstrukcijų mazgų modeliavimas ir skaičiavimas pagal Eurokodus. Ši funkcija – jungtis tarp projektavimo ir gamybos, nes konstrukciniai elementai ir jų mazgai gali būti sinchronizuojami tarp „Revit“ ir „Advanced Steel“ , todėl geriau išnaudojamas projektavimo ir dokumentacijos paruošimas perduodant informaciją gamybai.

Viena iš daugelio naujų funkcijų vidaus inžinerinių tinklų projektuotojams – automatinis modelio konvertavimas gamybiniais elementais. Ši funkcija suskaido tiesinius Revit elementus (ortakius, vamzdžius, kabelių lovius ir kt.) pagal gamintojo nurodytus matmenis bei optimizuoja jų išdėstymą. Konvertavimas galimas ir vamzdinių, ortakinių bei elektrinių sistemų fasoninėms dalims. Tokio tipo sistemoms gali būti naudojami pakabinimo elementai.

Be to, kartu su „Revit“ įdiegiant „Autodesk A360 Collaboration for Revit“, bus užtikrintas patogesnis priėjimas prie nuomos, prenumeratos paslaugų bei paslaugų debesyse.

Tai tik keletas naudingų funkcijų bei patobulinimų, kurie padės įvairių sričių specialistams BIM darbo procese.

Daugiau informacijos apie „Autodesk® Revit® 2017“ naujoves rasite čia >>

Dėl detalesnės informacijos ar programinės įrangos prezentacijos
susisiekite su mumis tel. (8 5) 23 98 111 arba el. paštu
info@aga-cad.lt.

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X