KURKIME BIM KARTU
Koja kojon su BIM startuoliais ir profesionalais,
pagal Jūsų verslo poreikius ir finansines galimybes.
October 05, 2020 by Šaltinis: AGA CAD

Slovėnijoje įsikūrusi tarptautinė surenkamųjų pastatų gamybos įmonė „Rihter“ – realus pavyzdys, kad nuolat tobulinami „AGACAD“ BIM sprendimai - „Wood Framing“ ir kiti „Autodesk® Revit®“ programinės įrangos plėtiniai - padidina gamybinį pralaidumą ir sumažina veiklos sąnaudas.Klientas

RIHTER d.o.o. kuria, gamina ir stato mažai energijos naudojančius gyvenamuosius namus, taip pat komercinius ir poilsio paskirties pastatus. Kiekvieno kliento poreikiams pritaikomi projektai ir pažangiausių technologijų naudojimas padėjo 1990 m. Slovėnijoje įsteigtai įmonei išplėsti savo veiklą ir į kitas Europos šalis: Itliją, Prancūziją, Šveicariją, Vokietiją, Austriją ir Kroatiją.


Verslo poreikiai

Įmonė „Rihter“ nuolat siekia dirbti kuo pažangiau. Bendrovė jau seniai naudojo BIM įrankius projektuojant medinius karkasus ir automatizuojant jų gamybą, tačiau ieškojo dar galingesnių ir efektyvesnių sprendimų dėl tam tikrų priežasčių.

Bendrovės BIM koordinavimo ir plėtros vadovas Marcelis Kuferšinas teigia, kad svarbi problema buvo prarandami duomenys keičiantis failais tarp architektų ir konstruktorių bei CNC mašinų, todėl komanda buvo priversta dubliuoti daugybę darbų. Buvo nuspręsta visas projekto dalis kurti vienoje aplinkoje. Tam tikslui pasirinkta programinė įranga – pramonės lyderis - „Autodesk® Revit®“, kuri leidžia sklandžiai bendradarbiauti skirtingiems BIM proceso dalyviams.

„Norėjome optimizuoti savo darbo eigą ir tam naudoti vieną BIM aplinką. Tačiau mums vis dar trūko karkasų kūrim įrankių „Revit“ aplinkoje“, - paaiškina M. Kuferšinas.

Sprendimas

Būtent šis poreikis paskatino įmonės „Rihter“ atstovus kreiptis į „AGACAD“ kompaniją, kurios BIM sprendimai sulaukia didelio dėmesio rinkoje. Į „Revit“ programai skirtus „AGACAD“ produktus atkreipę dėmesį dar prieš kelerius metus, galiausiai jie pasirinko pilną „AGACAD Wood Framing“ BIM sprendimų paketą kartu su įmonei pritaikytu BTL formato gamybos duomenų eksportuotoju į programuojamas CNC stakles.

„Atsižvelgdama į mūsų poreikius, „AGACAD“ pasiūlė geriausią kompleksinį sprendimą“, - sako „Rihter“ BIM vadovas. „Matydami, kaip greitai jų programinė įranga vystėsi ir tobulėjo, nusprendėme, kad norime būti šio augimo dalimi“, - priduria jis.

AGACAD Wood Framing Suite“ yra galinga BIM programinė įranga, skirta daugiasluoksnių medinio karkaso sienų, grindų ir stogų konstrukcijoms modeliuoti. Pažangus darbų automatizavimas ir integruota geroji patirtis padeda BIM profesionalams priimti optimalius sprendimus, daug greičiau kurti ir išvengti klaidų kiekviename etape - pradedant projektavimu ir dokumentacijos paruošimu, baigiant gamyba ir statyba. Lengva greitai pridėti, modifikuoti ar pažymėti reikiamus elementus ar parametrus, išdėstyti detales, lanksčiai valdyti angas ir jungtis bei rasti klaidas. Automatiškai atnaujinami duomenys užtikrina, kad pjautinės medienos dydžių specifikacijos ir darbo brėžiniai visada būtų tikslūs.

„AGACAD“ sukurtas CNC eksporteris „ Weinmann BTL / BTLx Export“ leidžia gamintojams iš anksto, dar „Revit“ aplinkoje apibrėžti eksporto į CNC mašinas taisykles sienų, grindų, stogo elementų, santvarų ir atskirų karkaso elementų gamybai, įskaitant kiekvieno elemento pjovimą, gręžimą, apipjaustymą ir žymėjimą.

Wood Framing CNC Exporters logo |AGACAD

Rezultatai

Kai „Rihter“ komanda pradėjo naudoti „AGACAD“ programinę įrangą, jie iškart pastebėjo, kad valdyti projekto architektūros pokyčius tapo daug lengviau.

„Sąveika – štai kas išsprendė pagrindinę modelio koregavimo problemą, kai pereinant nuo architektūrinės prie konstrukcinės projekto dalies būdavo prarandami duomenys ir dubliuojami darbai“, - sako M. Kuferšinas ir pabrėžia, kad jų įmonė „dabar gali sukurti visą projektą naudodami tik vieną modelį nuo pradžios iki pabaigos.“

„Pagrindiniai privalumai yra klaidų sumažėjimas, geresni duomenų mainai, nebegaištama laiko pasikartojančioms užduotims atlikti. Tai suteikia didesnį darbo greitį ir mažina išlaidas“.

„Rihter“ taip pat labai vertina „AGACAD“ programinės įrangos lankstumą: „Viską galima pritaikyti pagal kliento poreikius.“

Europos surenkamųjų namų gamintojas „Rihter“ patenkintas ir AGACAD klientų aptarnavimu bei intensyviu programinės įrangos tobulinamu.

„Techninis aptarnavimas yra greitas ir patikimas, žymiai pranokstantis mūsų lūkesčius“, - pabrėžia M. Kuferšinas ir priduria: „Buvo suteikti išsamūs mokymai, kuriuose ne tik suvokėme, kaip veikia karkasų kūrimo programinė įranga, bet ir išmokome patobulinti karkasinių pastatų modeliavimo procesą“.

Įmonė „Rihter“ vertina „AGACAD“ „siekį tobulinti programinę įrangą atsižvelgiant į kliento norus“, - sako M. Kuferšinas. „Mes nuolat keičiamės ir tobulėjame, todėl puiku turėti partnerį, kuris kartu su mumis evoliucionuoja ir tuo pačiu skatina mus tobulėti".

„AGACAD“ produktais pasitiki jau daugiau nei 13,000 naudotojų daugiau nei 130 pasaulio šalių. Įmonės darbo tikslas – padėti klientams taupyti laiką, sumažinti sąnaudas, pagerinti darbo kokybę pasitelkiant BIM galimybes.

Norėdami sužinoti daugiau apie „AGACAD“ paslaugas, kreipkitės el. p. info@agacad.lt arba tel. 8 5 2398111.


Kitos klientų istorijos:

Ačiū.

Jūsų užklausa

Mane domina:

Ar sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, renginius, produktus, paslaugas bei akcijas? *
  Taip
  Ne

* - Privalomi laukeliai

Ačiū.
Knygos atsisiuntimas prasidės kelių sekundžių bėgyje.

Knygos parsisiuntimas

* - Privalomi laukeliai

Dėmesio! Spausdami ATSISIŲSTI sutinkate gauti AGACAD naujienlaiškius apie CAD BIM rinkos naujoves, įmonės paslaugas, renginius, produktų atnaujinimus ir akcijas (naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti). Įprastai naujienlaiškį siunčiame 1-2 kartus per mėnesį.

Ačiū.

Prenumerata

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. | Privatumo politika X